Nana Hotell

  • The lagest option:
  • 4 gjester
  • 1 seng
  • 1 soverom

Nana Hotell Athen tilbyr sine gjester å bo i Kallithea distriktet.

Menites tilbyr alle sine gjester å prøve greske retter og ligger ca 100 meter unna.

Hadriansporten er 3 km unna, mens Philopappos' monument ligger 2 km unna. Dette hotellet ligger ved Agios Nikolaos Church, en 30-minutters spasertur fra sentrum Athen. Du kan komme deg til Stavros Niarchos Foundation kultursenter på få minutter med bil. Det ligger en 5-minutters spasertur fra tunnelbanestasjonen Kallithea som gir enkel tilgang til alle Athens attraksjoner.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Nana Hotell Athen
Sun Sto Spiti
pris kun for mobil

Sun Sto Spiti

9.5
Usedvanlig 2 anmeldelser
1.4 km fra overnattingsstedet
USD 147 USD 132
per natt
Andromeda Park Suites
pris kun for mobil

Andromeda Park Suites

9.1
Flott 47 anmeldelser
1.8 km fra overnattingsstedet
USD 176 USD 158
per natt
Sfiggos 54 Guest House
pris kun for mobil

Sfiggos 54 Guest House

7.7
God 969 anmeldelser
1.8 km fra overnattingsstedet
USD 20 USD 18
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Eleftherios Venizelos flyplass
    37 km

    Togstasjoner

    Petralona Railway Station
    1,4 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Spisemuligheter

    • Utendørs spiseplass

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    På rommene

    • Te- og kaffefasiliteter
    • Spisebord

    På soverommet

    • Elektriske tepper

    Boligareal

    • Vaskemaskin
    • Gratis toalettartikler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Design

    • Parkettgulv

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 23:00
    Utsjekking: fra 05:00 til 11:00
    Ofte stilte spørsmål
    • 🌇
      Hva er avstanden mellom Nana Hotell og sentrum?
      Athen sentrum ligger 30-minutters gang fra Nana Hotell.
    • 🔤
      Hvilke språk snakker personalet på det Nana Hotell?
      Personalet på det Nana Hotell kan hjelpe deg på engelsk, arabisk, svensk og gresk.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Eleftherios Venizelos flyplass
    37 km

    Togstasjoner

    Petralona Railway Station
    1,4 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Nana Hotell Athen

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk